Pre zobrazenie výsledkov, zvoľte šport

Prehľad registrovaných športovcov podľa univerzít/vysokých škôl a medailová bilancia

započítané sú všetky ukončené športy/disciplíny, vrátane atletických z 01.09.2020 v Bratislave

BODY CELKOM: 1. miesto - 6bodov, 2. miesto - 5bodov, ... 6. miesto - 1bod

Univerzita / Vysoká školaMUŽIŽENYREGISTROVANÍ
SPOLU
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika808010
Akadémia Policajného zboru077013
Ekonomická univerzita v Bratislave211233122
Katolícka univerzita v Ružomberku022001
Paneurópska vysoká škola123111
Prešovská univerzita v Prešove113950449
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre13114011
Slovenská technická univerzita v Bratislave291443683
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave4610570
Technická univerzita v Košiciach18321323
Technická univerzita vo Zvolene7310211
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne101000
Trnavská univerzita v Trnave415111
Univerzita Komenského v Bratislave58501089116
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre13417114
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici41307110117
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach347102
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave628113
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach224112
Vysoká škola DTI101001
Žilinská univerzita v Žiline10242144778


Prehľad športovcov na bodovaných miestach pre Žilinská univerzita v Žiline

1. MIESTO
ŠachŽenyAnastasiya Shcherbatsevich
JumpingŽenyMaratónMonika Pavlíková
Silový trojbojMužinad 105kgSlavomír Juššik
LukostreľbaMužiOlympíjský lukBoris Baláž
VolejbalŽenyUNIZA Žilina
3x3 BasketbalMužiUNIZA Žilina A
BasketbalMužiUNIZA Žilina
2. MIESTO
AtletikaMuži5000mDalibor Jakal
Silový trojbojMužido 74kgMartin Hrompa
Silový trojbojMužido 105kgBoris Kollár
CyklistikaŽenyXCO VŠAnnamária Uhrínová
JumpingŽenyMaratónLucia Piatriková
VolejbalMužiUNIZA Žilina
3x3 BasketbalMužiUNIZA Žilina B
3. MIESTO
TenisŽenyDvojhraLaura Janíčková
PlávanieMuži50m PErik Homoky
Silový trojbojMužido 83kgBranislav Caban
JumpingŽenyMaratónĽubica Hliničanová
LukostreľbaMužiOlympíjský lukDávid Ivan
PlávanieMuži200m PPPatrik Ficka
FutbalMužiUNIZA Žilina
3x3 BasketbalMužiUNIZA Žilina C